Tiny decoratiekussen | 30 x 30 cm
Exclusief
Nieuw
€ 17,00*
Adviesprijs € 19,95*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Productnummer:
M82111
Verzendmethoden voor Duitsland
| Type zending | Standaardpakket | |
| Max. gewicht | 31,5 kg | |
| Max. afmetingen | 120x60x60cm | |
| Kosten (incl. btw) | 4,99 EUR |
Verzendmethoden buitenland
voor Oostenrijk, Nederland, België & Luxemburg
| Type zending | Standaardpakket | |
| Max. gewicht | 31,5 kg | |
| Max. afmetingen | 120x60x60cm | |
| Kosten (incl. btw) | 9,99 EUR |
Tiny decoratiekussen | 30 x 30 cm smaragd
Klein maar fijn | Met een afmeting van 30 x 30 cm biedt dit cocktailkussen niet alleen een kleuraccent in je tuin, maar zorgt het ook overal voor optimaal zitcomfort.
Zachte vulling | De losse vulling van vezelbolletjes zorgt voor een zacht gevoel en vormt zich naar je lichaam.
Hoogwaardig materiaal | De hoes van 100% polypropyleen overtuigt niet alleen door zijn stralende kleur, maar is ook bijzonder scheurvast en bestand tegen uv-licht en weersinvloeden.
Verwisselbare hoes | De kussensloop is voorzien van een ritssluiting en kan daardoor worden verwijderd, verwisseld en gewassen.
Gemaakt in Europa | Onze hoeslakens worden in Europa geproduceerd. Zo vermijden we lange transportafstanden, belasten we het milieu minder en garanderen we een hoge kwaliteit.
Nu wordt het knus en kleurrijk! Het doek gaat op voor de grote cocktailkussen-parade. Voor individuele accenten zorgen de verschillende nieuwe dessins van de knuffelkussens uit onze collectie. Ze passen bij onze kussens voor stoelen en ligbedden en laten zich ook harmonieus met elkaar combineren. Zo kun je het je echt gezellig maken en voor kleur in je tuin zorgen, ook als de vasteplantenborders een keer niet in volle pracht staan. Onze knuffelkussens zijn er in veel verschillende vormen en kleuren. Alle kussens zijn voorzien van een rits, zodat de hoezen eenvoudig gewassen kunnen worden.
Productnummer: M82111 | EAN: 4055938464352
| Afneembare hoes wasbaar: | Machinewas |
|---|---|
| Bulkdichtheid van referentiemateriaal: | 220 g/m² |
| Constructie: | gemonteerd |
| Referentiekleur: | smaragd |
| Referentiemateriaal: | Polypropyleen |
| Textieletikettering: | Materiaal: 100% polypropyleen |
| Vulmateriaal: | Vlieskorrels |
|---|
Afmetingen
| Afmetingen (LxBxH): | 30x30x12 cm |
|---|---|
| Breedte: | 300 mm |
| Gewicht: | 0,180 kg |
| Hoogte: | 120 mm |
| Lengte: | 300 mm |
Onderhoudsinstructies
EIGENSCHAPPEN
- licht, huidvriendelijk en geurloos
- goede kleurechtheid en UV-bestendigheid
- waterafstotend
- snel drogend en ademend
ONDERHOUDSTIPS
- wasbaar op 40 graden Celsius met gangbaar wasmiddel, als de hoes afneembaar is
- lichte vlekken verwijderen met een doek en water
- vlekken deppen in plaats van wrijven, omdat ze anders dieper in de stof kunnen trekken
- de stof kan niet tegen extreme hitte, daarom is hij niet geschikt voor de droger of om te strijken
OPSLAG
- wij adviseren de kussens droog op te bergen, bijv. in een kussenbox
- afhankelijk van de kussenvulling kunnen de kussens ook buiten blijven
- kleinere regenbuien zijn geen probleem
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de