Stella stoelkussen | lage rugleuning 110 cm
€ 54,95*
Binnenkort weer beschikbaar
Productnummer:
J57623
Stella stoelkussen | lage rugleuning 110 cm rood | 110 cm
Optimaal comfort | Met een afmeting van 110 x 48 cm en een kussendikte van 6 cm geeft het stoelkussen STELLA je middenleuning een extra vulling en zorgt het voor optimaal zitcomfort in je tuin.
Goed gevuld | De topper beschikt over een robuuste schuimkern en is versterkt met vlies, wat zorgt voor langdurige vormvastheid en je een heerlijk warm gevoel geeft.
Hoogwaardige bekleding | De bekleding van 100% polypropyleen overtuigt niet alleen met zijn stralende kleur, maar is ook bijzonder scheurvast en bestand tegen uv-licht en weersinvloeden.
Goede ondersteuning | De verstelbare bevestigingsbanden aan de rugleuning en in de knik kunnen flexibel worden aangepast en zorgen voor de perfecte steun op je tuinstoel.
Gemaakt in Europa | Onze hoezen worden in Europa geproduceerd. Zo vermijden we lange transportwegen, belasten we het milieu minder en garanderen we een hoge kwaliteit.
De STELLA kussens zijn met hun strakke ontwerp en rustige kleuren altijd een goede keuze. Het bovenmateriaal van polypropyleen heeft een mooie structuur en een natuurlijke uitstraling. Bovendien is het UV- en weerbestendig. Een korte regenbui doet het kussen niets, bij langdurige regen moeten de kussens droog worden opgeborgen. In het onderhoud is het kussen volledig probleemloos; lichte vlekken kunnen moeiteloos met een zachte borstel en lauw water worden verwijderd. De vulling met schuimkern en vlies is in meerdere kamers verdeeld en doorgestikt, zodat er niets kan verschuiven. Flexibele bevestigingsbanden in de rug en in de knik zorgen voor een goede bevestiging aan de stoel.
Productnummer: J57623 | EAN: 4019111010163
| Afneembare hoes: | nee |
|---|---|
| Afneembare hoes wasbaar: | Handwas |
| Bulkdichtheid van referentiemateriaal: | 220 g/m² |
| Constructie: | gemonteerd |
| Referentiekleur: | rood |
| Referentiemateriaal: | Polypropyleen |
| Textieletikettering: | Materiaal: 100% polypropyleen |
|---|---|
| Vulmateriaal: | met vlies ommanteld schuimrubber |
Afmetingen
| Afmetingen (LxBxH): | 110x48x6 cm |
|---|---|
| Breedte: | 480 mm |
| Gewicht: | 1.120 kg |
| Hoogte: | 60 mm |
| Lengte: | 1100 mm |
Onderhoudsinstructies
EIGENSCHAPPEN
- licht, huidvriendelijk en geurloos
- goede kleurechtheid en UV-bestendigheid
- waterafstotend
- snel drogend en ademend
ONDERHOUDSTIPS
- wasbaar op 40 graden Celsius met een gangbaar wasmiddel, wanneer de hoes afneembaar is
- lichte vlekken met een doek en water verwijderen
- vlekken deppen in plaats van wrijven, omdat ze anders dieper in de stof trekken
- de stof verdraagt geen extreme hitte, daarom is hij niet geschikt voor de droger of om te strijken
OPSLAG
- wij adviseren de kussens droog op te bergen, bijv. in een kussenbox
- afhankelijk van de vulling kunnen de kussens ook buiten blijven
- kleine regenbuien zijn geen probleem
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de