Stella stoelbekleding | lage rugleuning 100 cm
€ 52,95*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Productnummer:
J57619
Stella stoelbekleding | lage rugleuning 100 cm zilver | 100 cm
Optimaal comfort | Met een afmeting van 100 x 48 cm en een kussendikte van 6 cm geeft het stoelkussen STELLA je tuinstoel met lage rugleuning extra vulling en zorgt het voor optimaal zitcomfort in je tuin.
Overvol | De topper beschikt over een robuuste schuimkern en is versterkt met vlies, wat zorgt voor langdurige vormstabiliteit en je een behaaglijk warm gevoel geeft.
Hoogwaardige hoes | De hoes van 100% polypropyleen overtuigt niet alleen met zijn stralende kleur, maar is ook bijzonder scheurvast en bestand tegen uv-licht en weersinvloeden.
Goede grip | De verstelbare bevestigingsbanden aan de rugleuning en in de kniehoek zijn flexibel aan te passen en zorgen voor de perfecte grip op je tuinstoel.
Gemaakt in Europa | Onze oplegmatten worden in Europa geproduceerd. Zo vermijden we lange transportafstanden, belasten we het milieu minder en garanderen we een hoge kwaliteit.
De STELLA kussens zijn met hun strakke design en rustige kleuren altijd een goede keuze. Het bovenmateriaal van polypropyleen heeft een mooie structuur en een natuurlijke haptiek. Bovendien is het UV- en weerbestendig. Een korte regenbui maakt het kussen niets uit, bij langdurige regen moeten de kussens droog worden opgeborgen. In het onderhoud is het kussen volledig probleemloos; lichte vlekken kunnen moeiteloos met een zachte borstel en lauwwarm water worden verwijderd. De vulling met schuimkern en vlies is in meerdere kamers verdeeld en doorgestikt, zodat er niets kan verschuiven. Flexibele bevestigingsbanden in de rug en in de knik zorgen voor een goede fixatie aan de stoel.
Productnummer: J57619 | EAN: 4019111010101
| Afneembare hoes: | nee |
|---|---|
| Afneembare hoes wasbaar: | Handwas |
| Bulkdichtheid van referentiemateriaal: | 220 g/m² |
| Constructie: | gemonteerd |
| Referentiekleur: | zilver |
| Referentiemateriaal: | Polypropyleen |
| Textieletikettering: | Materiaal: 100% polypropyleen |
|---|---|
| Vulmateriaal: | met vlies ommanteld schuimrubber |
Afmetingen
| Afmetingen (LxBxH): | 100x48x6 cm |
|---|---|
| Breedte: | 480 mm |
| Gewicht: | 1,030 kg |
| Hoogte: | 60 mm |
| Lengte: | 1000 mm |
Onderhoudsinstructies
EIGENSCHAPPEN
- licht, huidvriendelijk en geurloos
- goede kleurechtheid en UV-bestendigheid
- waterafstotend
- snel drogend en ademend
ONDERHOUDSTIPS
- wasbaar op 40 graden Celsius met een gangbaar wasmiddel, als de hoes afneembaar is
- lichte vlekken verwijderen met een doek en water
- vlekken deppen in plaats van wrijven, omdat deze anders dieper in de stof dringen
- de stof verdraagt geen extreme hitte, daarom is hij niet geschikt voor de droger of om te strijken
OPSLAG
- wij adviseren de kussens droog op te bergen, bijvoorbeeld in een kussenbox
- afhankelijk van de vulling kunnen de kussens ook buiten blijven
- kleinere regenbuien zijn geen probleem
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de