Atria Relaxkussen | 170 x 48 cm
€ 64,95*
Binnenkort weer beschikbaar
Productnummer:
N41941
Atria Relaxkussen | 170 x 48 cm wasabi
Optimaal comfort | Met een afmeting van 170 x 48 cm en een kussendikte van 6 cm biedt het relaxkussen ATRIA je ligstoel in de tuin extra comfort en zorgt het voor optimale ontspanning in je tuin.
Vol en stevig | De opdekmatras beschikt over een robuuste schuimkern en is versterkt met vlies, wat zorgt voor langdurige vormvastheid en je een aangenaam warm gevoel geeft.
Hoogwaardige bekleding | De bekleding van 100% gerecycled polyester is niet alleen duurzaam, maar overtuigt ook door zijn mooie structuur en uitstraling.
Goede grip | De verstelbare bevestigingsbanden aan de rugleuning en in de knik kunnen flexibel worden aangepast en zorgen voor de perfecte grip op jouw ligbed.
Gemaakt in Europa | Onze oplagen worden in Europa geproduceerd. Zo vermijden we lange transportafstanden, belasten we het milieu minder en garanderen we een hoge kwaliteit.
Productnummer: N41941 | EAN: 4055938483735
| Afneembare hoes: | nee |
|---|---|
| Afneembare hoes wasbaar: | Handwas |
| Bulkdichtheid van referentiemateriaal: | 185 g/m² |
| Referentiekleur: | wasabi |
| Referentiemateriaal: | Polyester |
| Textieletikettering: | Referentiemateriaal: 100% polyester |
| Vulmateriaal: | met vlies ommanteld schuimrubber |
|---|
Afmetingen
| Afmetingen (LxBxH): | 170x48x6 cm |
|---|---|
| Breedte: | 480 mm |
| Hoogte: | 60 mm |
| Lengte: | 1700 mm |
Onderhoudsinstructies
EIGENSCHAPPEN
- goede kleur- en lichtechtheid van 5-7
- gemaakt van gerecyclede materialen
- bijzonder onderhoudsvriendelijk
- waterafstotend en slijtvast
- snel drogend en ademend
ONDERHOUDSTIPS
- wasbaar op 40 graden Celsius met gangbaar wasmiddel, indien de hoes afneembaar is
- lichte vlekken verwijderen met een doek en water
- vlekken deppen in plaats van wrijven, omdat ze anders dieper in de stof doordringen
- de stof verdraagt geen extreme hitte, daarom is hij niet geschikt voor de droger of om te strijken
OPSLAG
- wij raden aan de kussens droog op te bergen, bijvoorbeeld in een kussenbox
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de