Stella zitkussen/krukhoes | 48 x 48 cm
€ 39,95*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Productnummer:
K67670
Stella zitkussen/krukhoes | 48 x 48 cm petrol
Optimaal comfort | Met een afmeting van 48 x 48 cm en een kussendikte van 6 cm geeft het zitkussen STELLA je tuinstoel extra vulling en zorgt het voor optimaal zitcomfort in je tuin.
Goed gevuld | De topper beschikt over een robuuste schuimkern en is met vlies versterkt, wat zorgt voor langdurige vormstabiliteit en je een behaaglijk warm gevoel geeft.
Hoogwaardige bekleding | De bekleding van 100% polypropyleen overtuigt niet alleen door zijn stralende kleur, maar is ook bijzonder scheurvast en bestand tegen UV-licht en weersinvloeden.
Goede grip | Het kussen heeft aan de achterkant twee verstelbare bevestigingsbanden die flexibel kunnen worden aangepast en zorgen voor de perfecte grip op je kruk of tuinstoel.
Gemaakt in Europa | Onze hoezen worden in Europa vervaardigd. Zo vermijden we lange transportafstanden, belasten we het milieu minder en garanderen we een hoge kwaliteit.
De STELLA kussens zijn met hun strakke design en rustige kleuren altijd een goede keuze. Het bovenmateriaal van polypropyleen heeft een mooie structuur en een natuurlijke touch. Bovendien is het UV- en weerbestendig. Een korte regenbui doet het kussen niets, bij langdurige regen moeten de kussens droog worden opgeborgen. In onderhoud is het kussen volkomen probleemloos; lichte vlekken kunnen moeiteloos met een zachte borstel en lauw water worden verwijderd. De vulling met schuimkern en vlies is in meerdere kamers verdeeld en doorgestikt, zodat niets kan verschuiven. Flexibele bevestigingsbanden in de rug en in de knik zorgen voor een goede fixatie aan de fauteuil.
Productnummer: K67670 | EAN: 4019111021107
| Afneembare hoes: | nee |
|---|---|
| Afneembare hoes wasbaar: | Handwas |
| Bulkdichtheid van referentiemateriaal: | 220 g/m² |
| Constructie: | gemonteerd |
| Referentiekleur: | petrol |
| Referentiemateriaal: | Polypropyleen |
| Textieletikettering: | Materiaal: 100% polypropyleen |
|---|---|
| Vulmateriaal: | met vlies ommanteld schuimrubber |
Afmetingen
| Afmetingen (LxBxH): | 48x48x6 cm |
|---|---|
| Breedte: | 480 mm |
| Gewicht: | 0,480 kg |
| Hoogte: | 60 mm |
| Lengte: | 480 mm |
Onderhoudsinstructies
EIGENSCHAPPEN
- licht, huidvriendelijk en geurloos
- goede kleurechtheid en UV-bestendigheid
- waterafstotend
- sneldrogend en ademend
ONDERHOUDSTIPS
- wasbaar op 40 graden Celsius met gangbaar wasmiddel, als de hoes afneembaar is
- lichte vlekken verwijderen met een doek en water
- vlekken deppen in plaats van wrijven, omdat ze anders dieper in de stof trekken
- de stof verdraagt geen extreme hitte, daarom is hij niet geschikt voor de droger of om te strijken
OPSLAG
- wij adviseren de kussens droog op te bergen, bijv. in een kussenbox
- afhankelijk van de vulling kunnen de kussens ook buiten blijven
- kleinere regenbuien zijn geen probleem
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de