Stella stoelkussen | hoge rugleuning 120 cm
€ 54,95*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Productnummer:
U24475
Stella stoelkussen | hoge rugleuning 120 cm safari | 120 cm
Optimaal comfort | Met een afmeting van 120 x 48 cm en een kussendikte van 6 cm geeft het stoelkleed STELLA je hoge rugleuningstoel extra vulling en zorgt het voor optimaal zitcomfort in je tuin.
Goed gevuld | De topper beschikt over een robuuste schuimkern en is versterkt met vlies, wat zorgt voor langdurige vormstabiliteit en je een behaaglijk warm gevoel geeft.
Hoogwaardige bekleding | De bekleding van 100% polypropyleen overtuigt niet alleen met zijn stralende kleur, maar is ook bijzonder scheurvast en bestand tegen UV-licht en weersinvloeden.
Goede grip | De verstelbare bevestigingsbanden aan de rugleuning en in de vouw kunnen flexibel worden aangepast en zorgen voor de perfecte grip op je tuinstoel.
Gemaakt in Europa | Onze oplages worden in Europa geproduceerd. Zo vermijden we lange transportroutes, belasten we het milieu minder en garanderen we een hoge kwaliteit.
De STELLA kussens zijn met hun strakke design en rustige kleuren altijd een goede keuze. Het bovenmateriaal van polypropyleen heeft een mooie structuur en een natuurlijke uitstraling. Bovendien is het UV- en weerbestendig. Een korte regenbui maakt het kussen niets uit, bij langdurige regen moeten de kussens droog worden opgeborgen. Qua onderhoud is het kussen volledig probleemloos; lichte vlekken kunnen eenvoudig worden verwijderd met een zachte borstel en lauwwarm water. De vulling met schuimkern en vlies is in meerdere kamers verdeeld en doorgestikt, zodat er niets kan verschuiven. Flexibele bevestigingsbanden in de rug en in de knik zorgen voor een goede fixatie aan de stoel.
Productnummer: U24475 | EAN: 4055938530149
| Afneembare hoes: | nee |
|---|---|
| Afneembare hoes wasbaar: | Handwas |
| Bulkdichtheid van referentiemateriaal: | 290 g/m² |
| Referentiekleur: | safari |
| Referentiemateriaal: | Polyester |
| Textieletikettering: | Referentiemateriaal: 100% polyester |
Afmetingen
| Afmetingen (LxBxH): | 120x48x6 cm |
|---|---|
| Breedte: | 480 mm |
| Hoogte: | 60 mm |
| Lengte: | 1200 mm |
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de