Stella ligbedkussen | 200 x 58 cm
Exclusief
Nieuw
€ 119,00*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Productnummer:
K67674
Stella ligbedkussen | 200 x 58 cm geel
Optimaal comfort | Met een afmeting van 200 x 58 cm en een kussendikte van 6 cm geeft de ligkussen STELLA je ligstoel extra comfort en zorgt voor optimale ontspanning in je tuin.
Goed gevuld | De topper beschikt over een robuuste schuimkern en is verstevigd met vlies, wat zorgt voor langdurige vormstabiliteit en je een behaaglijk warm gevoel geeft.
Hoogwaardige hoes | De hoes van 100% polypropyleen overtuigt niet alleen met zijn stralende kleur, maar is ook bijzonder scheurvast en bestand tegen uv-licht en weersinvloeden.
Goede ondersteuning | De verstelbare bevestigingsbanden aan de rugleuning en in de knik kunnen flexibel worden aangepast en zorgen voor de perfecte steun op je ligstoel.
Made in Europe | Onze hoezen worden in Europa vervaardigd. Zo vermijden we lange transportroutes, belasten we het milieu minder en garanderen we een hoge kwaliteit.
De STELLA kussens zijn met hun strakke design en rustige kleuren altijd een goede keuze. Het bovenmateriaal van polypropyleen heeft een mooie structuur en een natuurlijke uitstraling. Bovendien is het UV- en weerbestendig. Een korte regenbui maakt het kussen niets uit, bij langdurige regen moeten de kussens droog worden opgeborgen. In onderhoud is het kussen volledig probleemloos; lichte vlekken kunnen moeiteloos met een zachte borstel en lauwwarm water worden verwijderd. De vulling met schuimkern en vlies is in meerdere kamers verdeeld en doorgestikt, zodat niets kan verschuiven. Flexibele bevestigingsbanden in de rug en in de knik zorgen voor een goede bevestiging aan de stoel.
Productnummer: K67674 | EAN: 4019111021213
| Afneembare hoes: | nee |
|---|---|
| Afneembare hoes wasbaar: | Handwas |
| Bulkdichtheid van referentiemateriaal: | 220 g/m² |
| Constructie: | gemonteerd |
| Referentiekleur: | geel |
| Referentiemateriaal: | Polypropyleen |
| Textieletikettering: | Materiaal: 100% polypropyleen |
|---|---|
| Vulmateriaal: | met vlies ommanteld schuimrubber |
Afmetingen
| Afmetingen (LxBxH): | 200x58x6 cm |
|---|---|
| Breedte: | 580 mm |
| Gewicht: | 2,290 kg |
| Hoogte: | 60 mm |
| Lengte: | 2000 mm |
Onderhoudsinstructies
EIGENSCHAPPEN
- licht, huidvriendelijk en geurloos
- goede kleurechtheid en UV-bestendigheid
- waterafstotend
- sneldrogend en ademend
ONDERHOUDSTIPS
- wasbaar op 40 graden Celsius met een gangbaar wasmiddel, als de hoes afneembaar is
- lichte vlekken verwijderen met een doek en water
- vlekken deppen in plaats van wrijven, omdat ze anders dieper in de stof trekken
- de stof is niet bestand tegen extreme hitte, daarom is hij niet geschikt voor de droger of om te strijken
OPSLAG
- wij raden aan de kussens droog op te bergen, bijv. in een kussenbox
- afhankelijk van de vulling kunnen de kussens ook buiten blijven
- kleine regenbuien zijn geen probleem
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de