Stella stoelbekleding | lage rugleuning 110 cm
€ 54,95*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Productnummer:
K67672
Stella stoelbekleding | lage rugleuning 110 cm geel | 110 cm
Optimaal comfort | Met een afmeting van 110 x 48 cm en een kussendikte van 6 cm geeft de fauteuilkussen STELLA je middenleuning extra vulling en zorgt hij voor optimaal zitcomfort in je tuin.
Heerlijk vol | De topper beschikt over een robuuste schuimkern en is verstevigd met vlies, wat zorgt voor langdurige vormvastheid en jou een behaaglijk warm gevoel geeft.
Hoogwaardige bekleding | De bekleding van 100% polypropyleen overtuigt niet alleen door zijn stralende kleur, maar is ook bijzonder scheurvast en bestand tegen UV-licht en weersinvloeden.
Goede grip | De verstelbare bevestigingsbanden aan de rugleuning en in de knieholte kunnen flexibel worden aangepast en zorgen voor de perfecte grip op je tuinstoel.
Made in Europe | Onze opleggers worden in Europa vervaardigd. Zo vermijden we lange transportwegen, belasten we het milieu minder en garanderen we een hoge kwaliteit.
De STELLA kussens zijn met hun strakke design en rustige kleuren altijd een goede keuze. Het bovenmateriaal van polypropyleen heeft een mooie structuur en een natuurlijke uitstraling. Bovendien is het UV- en weerbestendig. Een korte regenbui maakt het kussen niets uit, bij langdurige regen moeten de kussens droog worden opgeborgen. Qua onderhoud is het kussen volledig probleemloos, lichte vlekken kunnen eenvoudig met een zachte borstel en lauw water worden verwijderd. De vulling met schuimkern en vlies is in meerdere kamers verdeeld en doorgestikt, zodat niets kan verschuiven. Flexibele bevestigingsbanden in de rug en in de knik zorgen voor een goede bevestiging aan de stoel.
Productnummer: K67672 | EAN: 4019111021183
| Afneembare hoes: | nee |
|---|---|
| Afneembare hoes wasbaar: | Handwas |
| Bulkdichtheid van referentiemateriaal: | 220 g/m² |
| Constructie: | gemonteerd |
| Referentiekleur: | geel |
| Referentiemateriaal: | Polypropyleen |
| Textieletikettering: | Materiaal: 100% polypropyleen |
|---|---|
| Vulmateriaal: | met vlies ommanteld schuimrubber |
Afmetingen
| Afmetingen (LxBxH): | 110x48x6 cm |
|---|---|
| Breedte: | 480 mm |
| Gewicht: | 1.120 kg |
| Hoogte: | 60 mm |
| Lengte: | 1100 mm |
Onderhoudsinstructies
EIGENSCHAPPEN
- licht, huidvriendelijk en geurloos
- goede kleurechtheid en UV-bestendigheid
- waterafstotend
- snel drogend en ademend
ONDERHOUDSTIPS
- wasbaar op 40 graden Celsius met gangbaar wasmiddel, als de hoes afneembaar is
- lichte vlekken verwijderen met een doek en water
- vlekken deppen in plaats van wrijven, omdat ze anders dieper in de stof trekken
- de stof kan niet tegen extreme hitte, daarom is hij niet geschikt voor de droger of om te strijken
OPSLAG
- we raden aan de kussens droog op te bergen, bijv. in een kussenbox
- afhankelijk van de kussenvulling kunnen de kussens ook buiten blijven
- kleinere regenbuien zijn geen probleem
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de