Comfort stoelbekleding | hoge rugleuning 120 cm
Exclusief
Nieuw
€ 29,95*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Productnummer:
U24435
Comfort stoelbekleding | hoge rugleuning 120 cm grijs | 120 cm
Optimaal comfort | Met een afmeting van 110 x 48 cm en een kussendikte van 7 cm geeft het stoelzitkussen COMFORT je middenleuner extra vulling en zorgt het voor optimaal zitcomfort in je tuin.
Zachte vulling | De losse vulling van schuimvlokken zorgt voor een zacht gevoel en vormt zich naar je lichaam.
Hoogwaardige hoes | De hoes van 70% katoen en 30% polyester overtuigt niet alleen door het design, maar is ook bijzonder huidvriendelijk en aangenaam om aan te voelen.
Goede bevestiging | Strikbanden houden het kussen op zijn plek en voorkomen dat het op de fauteuil/stoel / op de ligstoel/bank verschuift.
Gemaakt in Europa | Onze hoezen worden in Europa vervaardigd. Zo vermijden we lange transportwegen, belasten we het milieu minder en garanderen we een hoge kwaliteit.
Productnummer: U24435 | EAN: 4055938529785
| Afneembare hoes: | nee |
|---|---|
| Afneembare hoes wasbaar: | Handwas |
| Bulkdichtheid van referentiemateriaal: | 170 g/m² |
| Referentiekleur: | grijs |
| Referentiemateriaal: | Katoen/polyester |
| Textieletikettering: | Referentiemateriaal: 70% katoen / 30% polyester |
Afmetingen
| Afmetingen (LxBxH): | 120x48x7 cm |
|---|---|
| Breedte: | 480 mm |
| Hoogte: | 70 mm |
| Lengte: | 1200 mm |
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de