Comfort bankkussen | 110 cm
€ 34,94*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Productnummer:
U24445
Comfort bankkussen | 110 cm antraciet | 110 cm
Optimaal comfort | Met een afmeting van 110 x 44 cm en een kussendikte van 7 cm geeft het bankkussen COMFORT je tuinbank een comfortabele vulling en zorgt het voor optimaal zitcomfort in je tuin.
Goed gevuld | De topper heeft een robuuste schuimkern en is versterkt met vlies, wat zorgt voor langdurige vormvastheid en je een aangenaam warm gevoel geeft.
Hoogwaardige hoes | De hoes is gemaakt van een mix van 70% katoen en 30% polyester en combineert de voordelen van beide materialen. Deze hoes is ademend en luchtdoorlatend en kenmerkt zich door een hoge slijtvastheid.
Goede grip | Bindlinten houden het kussen op zijn plaats en voorkomen dat het op de bank verschuift.
Gemaakt in Europa | Onze oplagen worden in Europa geproduceerd. Zo vermijden we lange transportroutes, belasten we het milieu minder en garanderen we een hoge kwaliteit.
De 110 cm lange Comfort bankkussen overtuigt door zijn hoogwaardige vulling en de materiaalmix van 70% katoen en 30% polyester. Het tijdloze antraciet past zowel bij klassieke als bij moderne tuinmeubelen. Of je nu leest, geniet van een kop koffie of een gezellig gesprek voert – het Comfort stoelkussen maakt je zitplek nog uitnodigender.
Productnummer: U24445 | EAN: 4055938529884
| Afneembare hoes: | nee |
|---|---|
| Afneembare hoes wasbaar: | Handwas |
| Bulkdichtheid van referentiemateriaal: | 170 g/m² |
| Constructie: | gemonteerd |
| Referentiekleur: | antraciet |
| Referentiemateriaal: | Katoen/polyester |
| Textieletikettering: | Referentiemateriaal: 70% katoen / 30% polyester |
|---|
Afmetingen
| Afmetingen (LxBxH): | 110x44x7 cm |
|---|---|
| Breedte: | 440 mm |
| Hoogte: | 70 mm |
| Lengte: | 1100 mm |
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de