Comfort Bankkussen | 110 cm
€ 34,94*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Productnummer:
U24457
Comfort Bankkussen | 110 cm olijf | 110 cm
Optimaal comfort | Met een afmeting van 110 x 44 cm en een kussendikte van 7 cm geeft de bankkussen COMFORT jouw tuinbank een comfortabele vulling en zorgt het voor optimaal zitcomfort in jouw tuin.
Goed gevuld | De matras heeft een robuuste schuimkern en is versterkt met vlies, wat zorgt voor langdurige vormvastheid en je een behaaglijk warm gevoel geeft.
Hoogwaardige hoes | De hoes is gemaakt van een mix van 70% katoen en 30% polyester en combineert de voordelen van beide materialen. Deze hoes is ademend en luchtdoorlatend en kenmerkt zich door een hoge slijtvastheid.
Goede grip | Striklinten houden het kussen op zijn plaats en voorkomen dat het op de bank wegglijdt.
Gemaakt in Europa | Onze edities worden in Europa geproduceerd. Zo vermijden we lange transportroutes, belasten we het milieu minder en garanderen we een hoge kwaliteit.
Met een lengte van 110 cm biedt de Comfort bankkussen extra comfort voor je tuinbank. De slijtvaste materiaalmix van 70% katoen en 30% polyester is onderhoudsvriendelijk en aangenaam zacht. De subtiele olijfkleur past perfect bij een moderne, natuurlijke outdoorstijl. Of je nu leest, geniet van een kop koffie of een gezellig gesprek voert – het Comfort bankkussen maakt je zitplek nog uitnodigender.
Productnummer: U24457 | EAN: 4055938530002
| Afneembare hoes: | nee |
|---|---|
| Afneembare hoes wasbaar: | Handwas |
| Bulkdichtheid van referentiemateriaal: | 170 g/m² |
| Constructie: | gemonteerd |
| Referentiekleur: | olijfgroen |
| Referentiemateriaal: | Katoen/polyester |
| Textieletikettering: | Referentiemateriaal: 70% katoen / 30% polyester |
|---|
Afmetingen
| Afmetingen (LxBxH): | 110x44x7 cm |
|---|---|
| Breedte: | 440 mm |
| Hoogte: | 70 mm |
| Lengte: | 1100 mm |
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de