COMFORT zitkussen | tropische bladeren | 46 x 46 cm
Exclusief
Nieuw
€ 19,95*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Productnummer:
V67996
COMFORT zitkussen | tropische bladeren | 46 x 46 cm tropische bladeren
Optimaal zitcomfort | Het COMFORT zitkussen biedt je optimaal zitcomfort voor je kruk en zorgt voor een aangename zithouding.
Ademende hoes | De hoes van katoen en polyester is ademend en slijtvast.
Vormvaste kern | De robuuste en vormvaste schuimkern behoudt zijn vorm en biedt je langdurig comfort.
Antislip houvast | Dankzij de bindbanden is het zitkussen antislip bevestigd en blijft het stevig op zijn plaats.
Gemaakt in Europa | Dankzij kortere transportroutes wordt de milieubelasting verminderd en wordt de naleving van hoge kwaliteitsnormen gewaarborgd.
Productnummer: V67996 | EAN: 4055938545938
| Afneembare hoes: | nee |
|---|---|
| Afneembare hoes wasbaar: | Handwas |
| Bulkdichtheid van referentiemateriaal: | 170 g/m² |
| Referentiekleur: | tropische bladeren |
| Referentiemateriaal: | Katoen/polyester |
| Textieletikettering: | Referentiemateriaal: 70% katoen / 30% polyester |
Afmetingen
| Afmetingen (LxBxH): | 46x46x7 cm |
|---|---|
| Breedte: | 460 mm |
| Gewicht: | 0,300 kg |
| Hoogte: | 70 mm |
| Lengte: | 460 mm |
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de