Comfort stoelkussen | lage rugleuning 96 cm
Exclusief
Nieuw
€ 27,95*
Binnenkort weer beschikbaar
Productnummer:
U24455
Comfort stoelkussen | lage rugleuning 96 cm olijf | 96 cm
Optimaal comfort | Met een afmeting van 96 x 46 cm en een kussendikte van 7 cm geeft het zitkussen COMFORT je diningstoel extra vulling en zorgt het voor optimaal zitcomfort in je tuin.
Zachte vulling | De losse vulling van schuimvlokken zorgt voor een zacht gevoel en vormt zich naar je lichaam.
Hoogwaardige hoes | De hoes van 70% katoen en 30% polyester overtuigt niet alleen door zijn design, maar is ook bijzonder huidvriendelijk en aangenaam om aan te raken.
Goede grip | Strikbanden houden het kussen op zijn plaats en voorkomen dat het op de fauteuil/stoel / op de ligstoel/bank verschuift.
Made in Europe | Onze oplages worden in Europa vervaardigd. Zo vermijden we lange transportafstanden, belasten we het milieu minder en garanderen we een hoge kwaliteit.
Productnummer: U24455 | EAN: 4055938529983
| Afneembare hoes: | nee |
|---|---|
| Afneembare hoes wasbaar: | Handwas |
| Bulkdichtheid van referentiemateriaal: | 170 g/m² |
| Constructie: | gemonteerd |
| Referentiekleur: | olijfgroen |
| Referentiemateriaal: | Katoen/polyester |
| Textieletikettering: | Referentiemateriaal: 70% katoen / 30% polyester |
|---|
Afmetingen
| Afmetingen (LxBxH): | 96x48x7 cm |
|---|---|
| Breedte: | 480 mm |
| Hoogte: | 70 mm |
| Lengte: | 960 mm |
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de