COMFORT fauteuilkussen | tropische bladeren | 110 cm
Exclusief
Nieuw
€ 29,95*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Productnummer:
V67995
COMFORT fauteuilkussen | tropische bladeren | 110 cm tropische bladeren | 110 cm
Optimaal zitcomfort | De COMFORT stoelkussen zorgt met zijn robuuste en vormvaste schuimkern voor een aangename zithouding op jouw lage rugleuningstoel.
Ademend hoes | De hoes van katoen en polyester is ademend en slijtvast.
Antislip houvast | Dankzij de strikbanden blijft het stoelkussen stevig op zijn plaats, zodat je je volledig op je comfort kunt concentreren.
Gemaakt in Europa | Door kortere transportafstanden wordt de milieubelasting verminderd en wordt de naleving van hoge kwaliteitsnormen gewaarborgd.
Onderhoudsvriendelijk | De bekleding met tropische bladeren is met de hand wasbaar en niet afneembaar, zodat het onderhoud van je stoelzitkussen eenvoudig blijft.
Productnummer: V67995 | EAN: 4055938545914
| Afneembare hoes: | nee |
|---|---|
| Afneembare hoes wasbaar: | Handwas |
| Bulkdichtheid van referentiemateriaal: | 170 g/m² |
| Referentiekleur: | tropische bladeren |
| Referentiemateriaal: | Katoen/polyester |
| Textieletikettering: | Referentiemateriaal: 70% katoen / 30% polyester |
Afmetingen
| Afmetingen (LxBxH): | 96x48x7 cm |
|---|---|
| Breedte: | 480 mm |
| Gewicht: | 0,700 kg |
| Hoogte: | 70 mm |
| Lengte: | 960 mm |
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de