Comfort zitkussen/krukopleg | 46 x 46 cm
Exclusief
Nieuw
€ 19,95*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Productnummer:
U24450
Comfort zitkussen/krukopleg | 46 x 46 cm taupe
Optimaal comfort | Met een afmeting van 46 x 46 cm en een kussendikte van 1,5 cm geeft het zitkussen je tuinstoel extra vulling en zorgt het voor optimaal zitcomfort in je tuin.
Zachte vulling | De losse vulling van schuimvlokken zorgt voor een zacht gevoel en vormt zich naar je lichaam.
Hoogwaardige hoes | De hoes van 70% katoen en 30% polyester overtuigt niet alleen door het ontwerp, maar is ook bijzonder huidvriendelijk en aangenaam om aan te raken.
Bijzonder geschikt voor buiten | De zitkussens zijn waterdicht en waterafstotend en zijn daarom zeer geschikt voor gebruik buitenshuis.
Gemaakt in Europa | Onze oplagen worden in Europa geproduceerd. Zo vermijden we lange transportroutes, belasten we het milieu minder en garanderen we een hoge kwaliteit.
Productnummer: U24450 | EAN: 4055938529938
| Afneembare hoes: | nee |
|---|---|
| Afneembare hoes wasbaar: | Handwas |
| Bulkdichtheid van referentiemateriaal: | 170 g/m² |
| Constructie: | gemonteerd |
| Referentiekleur: | taupe |
| Referentiemateriaal: | Katoen/polyester |
| Textieletikettering: | Referentiemateriaal: 70% katoen / 30% polyester |
|---|
Afmetingen
| Afmetingen (LxBxH): | 46x46x7 cm |
|---|---|
| Breedte: | 460 mm |
| Hoogte: | 70 mm |
| Lengte: | 460 mm |
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de