BLACK & WHITE decoratiekussen | 50 x 50 cm
Nieuw
€ 44,95*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Productnummer:
V91310
BLACK & WHITE decoratiekussen | 50 x 50 cm Monster donker | 50 x 50 cm
Gezellig zitcomfort | Het BLACK & WHITE sierkussen met zijn 50 x 50 cm zorgt voor meer zitcomfort en een gezellige sfeer in de tuin.
Praktische hoes | De kleurvaste en sneldrogende hoes van polyester is afneembaar en wasbaar - voor een ongecompliceerde reiniging.
Zachte vulling | De zachte vulling van vezelbolletjes vormt zich naar je lichaam en biedt aangenaam comfort.
Gemaakt in Europa | Door kortere transportafstanden wordt de milieubelasting verminderd en wordt de naleving van hoge kwaliteitsnormen gewaarborgd.
Stijlvolle aanvulling | Het zwart/witte sierkussen met zijn donkere patroon geeft je tuinmeubelen een stijlvolle en moderne uitstraling.
Productnummer: V91310 | EAN: 4055938547970
| Bulkdichtheid van referentiemateriaal: | 405 g/m² |
|---|---|
| Referentiekleur: | zwart/wit |
| Referentiemateriaal: | Polyester |
| Textieletikettering: | Referentiemateriaal: 100% polyester |
| Vulmateriaal 1 DE: | Vezelkorreltjes |
Afmetingen
| Afmetingen (LxBxH): | 50x50x15 cm |
|---|---|
| Breedte: | 500 mm |
| Gewicht: | 0,600 kg |
| Hoogte: | 150 mm |
| Lengte: | 500 mm |
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de