COLORFUL stoelkussen | vetiver | 123 cm
Nieuw
€ 69,95*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Productnummer:
V91324
COLORFUL stoelkussen | vetiver | 123 cm vetiver | 123 cm
Optimaal zitcomfort | Het COLORFUL stoelkuipkussen in vetiver zorgt voor optimaal zitcomfort en past perfect bij jouw hoge rugleuningstoel.
Duurzaam en kleurvast | De hoes van polypropyleen met 380 g/m² is zeer scheurvast en kleurvast, zodat hij er na jaren nog stralend uitziet.
Vormvast en verwarmend | De vormvaste schuimkern met verwarmend vlies zorgt voor een comfortabele zithouding en houdt je ook op koele avonden warm.
Praktisch onderhoud | De afneembare en machinewasbare hoes maakt het reinigen bijzonder eenvoudig en houdt je stoelbekleding altijd fris.
Gemaakt in Europa | Door kortere transportafstanden wordt de milieuvervuiling verminderd en wordt de naleving van hoge kwaliteitsnormen gewaarborgd.
Productnummer: V91324 | EAN: 4055938548939
| Afneembare hoes: | ja |
|---|---|
| Afneembare hoes wasbaar: | Machinewas |
| Bulkdichtheid van referentiemateriaal: | 380 g/m² |
| Referentiekleur: | vetiver |
| Referentiemateriaal: | Polypropyleen |
| Textieletikettering: | Materiaal: 100% polypropyleen |
Afmetingen
| Afmetingen (LxBxH): | 123x48x6 cm |
|---|---|
| Breedte: | 480 mm |
| Gewicht: | 1.100 kg |
| Hoogte: | 60 mm |
| Lengte: | 1230 mm |
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de