Elda stoelkussen | lage rugleuning 100 cm
€ 27,95*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Productnummer:
U24473
Elda stoelkussen | lage rugleuning 100 cm grijs
Optimaal comfort | De ELDA-stoelkussen past ideaal op de ELDA PLUS stapelstoelen en geeft deze met een kussendikte van 6 cm extra zitcomfort.
Goed gevuld |De oplegmatras beschikt over een robuuste schuimkern en is versterkt met vlies, wat zorgt voor langdurige vormstabiliteit en je een behaaglijk warm gevoel geeft.
Hoogwaardige hoes | De hoes van 70% katoen en 30% polyester overtuigt niet alleen door zijn design, maar is ook bijzonder huidvriendelijk en aangenaam om aan te voelen.
Goede bevestiging | Strikbanden houden het kussen op zijn plaats en voorkomen dat het op de stoel verschuift.
Made in Europe | Onze edities worden in Europa geproduceerd. Zo vermijden we lange transportroutes, belasten we het milieu minder en garanderen we een hoge kwaliteit.
De Elda stoelbekleding in taupe combineert eenvoudige elegantie met hoog comfort en zorgt met een lengte van 100 cm voor optimaal zitcomfort. De materiaalmix van 70% katoen en 30% polyester overtuigt door duurzaamheid en onderhoudsgemak. Of je nu leest, van een kop koffie geniet of een gezellig gesprek voert – de Comfort stoelbekleding maakt je zitplek nog uitnodigender.
Productnummer: U24473 | EAN: 4055938530330
| Bulkdichtheid van referentiemateriaal: | 170 g/m² |
|---|---|
| Constructie: | gemonteerd |
| Referentiekleur: | taupe |
| Referentiemateriaal: | Katoen/polyester |
| Textieletikettering: | Referentiemateriaal: 70% katoen / 30% polyester |
| Vulmateriaal: | met vlies ommanteld schuimrubber |
Afmetingen
| Afmetingen (LxBxH): | 100x47x6 cm |
|---|---|
| Breedte: | 470 mm |
| Hoogte: | 60 mm |
| Lengte: | 1000 mm |
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de