Gebogen wandhaak
€ 11,99*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Gebogen wandhaak L: 40 cm
| Constructie: | gemonteerd |
|---|---|
| Materiaal: | van staal met PVC-coating in zwart |
| Productbehandeling: | PVC gecoat |
| Productkleur: | zwart |
| Type: | Wandhaak |
Afmetingen
| Breedte: | 70 mm |
|---|---|
| Hoogte: | 410 mm |
| Lengte: | 410 mm |
Fabrikantinformatie
Brand: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de