Reserve-kokosinzet voor hangmand
€ 7,49*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Reserve-kokosinzet voor hangmand
| Constructie: | gemonteerd |
|---|---|
| Materiaal: | uit kokos in naturel |
| Productkleur: | natuur |
| Type: | Kokosinleg |
Afmetingen
| Breedte: | 400 mm |
|---|---|
| Gewicht: | 0,190 kg |
| Hoogte: | 200 mm |
| Lengte: | 400 mm |
Fabrikantinformatie
Brand: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de