Bristol bloempot
€ 39,99*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Bristol bloempot antraciet | Ø 45 x 36 cm
| Constructie: | gemonteerd |
|---|---|
| Materiaal: | van polyethyleen in antraciet |
| Productkleur: | antraciet |
| Type: | Plantenbak |
Afmetingen
| Breedte: | 450 mm |
|---|---|
| Gewicht: | 1.500 kg |
| Hoogte: | 350 mm |
| Lengte: | 450 mm |
Fabrikantinformatie
Brand: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de