Cilindro bloempot
€ 4,24*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Cilindro bloempot zwart | Ø 30x22 cm
| Kleur: | zwart |
|---|---|
| Materiaal: | gerecycled kunststof |
| Type: | Plantenbak |
Afmetingen
| Afmetingen: | Ø 30 cm x 21,5 cm |
|---|---|
| Breedte: | 300 mm |
| Gewicht: | 0,330 kg |
| Hoogte: | 215 mm |
| Lengte: | 300 mm |
Fabrikantinformatie
Brand: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de