Malaga plantenschaal
€ 19,99*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Malaga plantenschaal antraciet | Ø 38x17 cm
| Constructie: | gemonteerd |
|---|---|
| Materiaal: | van polypropyleen in antraciet |
| Productkleur: | antraciet |
| Type: | Plantenbak |
Afmetingen
| Breedte: | 430 mm |
|---|---|
| Gewicht: | 0,750 kg |
| Hoogte: | 170 mm |
| Lengte: | 430 mm |
Fabrikantinformatie
Brand: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de