Stella stoelkussen | hoge rugleuning 120 cm
€ 54,95*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Productnummer:
K67661
Stella stoelkussen | hoge rugleuning 120 cm oudroze | 120 cm
Optimaal comfort | Met een afmeting van 120 x 48 cm en een kussendikte van 6 cm geeft het stoelkussen STELLA je tuinstoel met hoge rugleuning extra vulling en zorgt het voor optimaal zitcomfort in je tuin.
Rijkelijk gevuld | De topper heeft een robuuste schuimkern en is verstevigd met vlies, wat zorgt voor langdurige vormstabiliteit en je een aangenaam warm gevoel geeft.
Hoogwaardige bekleding | De bekleding van 100% polypropyleen overtuigt niet alleen door zijn stralende kleur, maar is ook bijzonder scheurvast en bestand tegen UV-licht en weersinvloeden.
Goede houvast | De verstelbare bevestigingsbanden aan de rugleuning en in de knik kunnen flexibel worden aangepast en zorgen voor de perfecte houvast op je tuinstoel.
Gemaakt in Europa | Onze kussens worden in Europa geproduceerd. Zo vermijden we lange transportwegen, belasten we het milieu minder en garanderen we een hoge kwaliteit.
De STELLA kussens zijn met hun strakke design en rustige kleuren altijd een goede keuze. De bovenstof van polypropyleen heeft een mooie structuur en een natuurlijke uitstraling. Bovendien is deze UV- en weerbestendig. Een korte regenbui kan het kussen niets deren, bij langdurige regen dienen de kussens droog te worden opgeborgen. In het onderhoud is het kussen volledig probleemloos; lichte vlekken kunnen moeiteloos met een zachte borstel en lauw water worden verwijderd. De vulling met schuimkern en vlies is in meerdere kamers verdeeld en doorgestikt, zodat niets kan verschuiven. Flexibele bevestigingsbanden aan de rugleuning en in de knik zorgen voor een goede bevestiging aan de fauteuil.
Productnummer: K67661 | EAN: 4019111020469
| Afneembare hoes: | nee |
|---|---|
| Afneembare hoes wasbaar: | Handwas |
| Bulkdichtheid van referentiemateriaal: | 220 g/m² |
| Constructie: | gemonteerd |
| Referentiekleur: | oudroze |
| Referentiemateriaal: | Polypropyleen |
| Textieletikettering: | Materiaal: 100% polypropyleen |
|---|---|
| Vulmateriaal: | met vlies ommanteld schuimrubber |
Afmetingen
| Afmetingen (LxBxH): | 120x48x6 cm |
|---|---|
| Breedte: | 480 mm |
| Gewicht: | 1,160 kg |
| Hoogte: | 60 mm |
| Lengte: | 1200 mm |
Onderhoudsinstructies
EIGENSCHAPPEN
- licht, huidvriendelijk en geurloos
- goede kleurechtheid en UV-bestendigheid
- waterafstotend
- snel drogend en ademend
ONDERHOUDSTIPS
- wasbaar op 40 graden Celsius met een gangbaar wasmiddel, als de hoes afneembaar is
- lichte vlekken verwijderen met een doek en water
- vlekken deppen in plaats van wrijven, omdat ze anders dieper in de stof terechtkomen
- de stof verdraagt geen extreme hitte, daarom is hij niet geschikt voor de droger of om te strijken
OPSLAG
- wij raden aan de kussens droog op te bergen, bijv. in een kussenbox
- afhankelijk van de vulling kunnen de kussens ook buiten blijven
- kleine regenbuien zijn geen probleem
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de