Zitkussen voor SQUARE / LANE | steengrijs | 43 x 44 cm
Nieuw
€ 21,95*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Productnummer:
W44562
Zitkussen voor SQUARE / LANE | steengrijs | 43 x 44 cm steengrijs
Comfortversterker | Jouw zitkussen voor SQUARE / LANE in stone grey zorgt voor meer zitcomfort op jouw favoriete meubel en maakt elk verblijf buiten aangenamer.
Duurzame hoes | De polyester hoes van 255 g/m² is scheurvast en kleurvast, zodat je kussen er ook na veelvuldig gebruik nog goed uitziet.
Vormvaste kern | De robuuste schuimkern zorgt voor een stabiele zithouding en past zich perfect aan jouw bewegingen aan.
Antislip grip | Het antislip netweefsel aan de onderzijde voorkomt dat het kussen wegglijdt en garandeert je zo een veilige zit.
Gemaakt in Europa | Door kortere transportafstanden wordt de milieubelasting verminderd en wordt de naleving van hoge kwaliteitsnormen gewaarborgd.
Productnummer: W44562 | EAN: 4055938555777
| Bulkdichtheid van referentiemateriaal: | 255 g/m² |
|---|---|
| Referentiekleur: | steengrijs |
| Referentiemateriaal: | Polyester |
| Textieletikettering: | Basismateriaal: 82% polyester / 18% polyethyleen |
Afmetingen
| Afmetingen (LxBxH): | 43x44x1,5 cm |
|---|---|
| Breedte: | 440 mm |
| Gewicht: | 0,190 kg |
| Hoogte: | 15 mm |
| Lengte: | 430 mm |
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de