Tania stoelkussen | gember | 123 cm
Nieuw
€ 39,95*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Productnummer:
X36277
Tania stoelkussen | gember | 123 cm gember | 123 cm
Productnummer: X36277 | EAN: 4055938570954
| Afneembare hoes: | nee |
|---|---|
| Afneembare hoes wasbaar: | Handwas |
| Bulkdichtheid van referentiemateriaal: | 230 g/m² |
| Constructie: | klaar voor gebruik |
| Referentiekleur: | ginger |
| Referentiemateriaal: | Polyester |
| Textieletikettering: | Referentiemateriaal: 100% polyester |
|---|
Afmetingen
| Afmetingen (LxBxH): | 123x48x6 cm |
|---|---|
| Breedte: | 480 mm |
| Gewicht: | 0,900 kg |
| Hoogte: | 60 mm |
| Lengte: | 1230 mm |
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de