Atria Relaxkussen | 170 x 48 cm
€ 64,95*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Productnummer:
N41986
Atria Relaxkussen | 170 x 48 cm grijs
Optimaal comfort | Met een afmeting van 170 x 48 cm en een kussendikte van 6 cm geeft het ATRIA-relaxkussen je ligbed in de tuin extra comfort en zorgt het voor optimale ontspanning in je tuin.
Rijkelijk gevuld | De topper heeft een robuuste schuimkern en is versterkt met vlies, wat zorgt voor langdurige vormvastheid en je een behaaglijk warm gevoel geeft.
Hoogwaardige hoes | De hoes van 100% gerecycled polyester is niet alleen duurzaam, maar overtuigt ook met zijn mooie structuur en uitstraling.
Goede ondersteuning | De verstelbare bevestigingsbanden aan de rugleuning en in de knieholte kunnen flexibel worden aangepast en zorgen voor de perfecte ondersteuning op je ligstoel.
Made in Europe | Onze hoezen worden in Europa geproduceerd. Zo vermijden we lange transportafstanden, belasten we het milieu minder en waarborgen we een hoge kwaliteit.
Productnummer: N41986 | EAN: 4055938484183
| Afneembare hoes: | nee |
|---|---|
| Afneembare hoes wasbaar: | Handwas |
| Bulkdichtheid van referentiemateriaal: | 185 g/m² |
| Constructie: | gemonteerd |
| Referentiekleur: | grijs |
| Referentiemateriaal: | Polyester |
| Textieletikettering: | Referentiemateriaal: 100% polyester |
|---|---|
| Vulmateriaal: | met vlies ommanteld schuimrubber |
Afmetingen
| Afmetingen (LxBxH): | 170x48x6 cm |
|---|---|
| Breedte: | 480 mm |
| Hoogte: | 60 mm |
| Lengte: | 1700 mm |
Onderhoudsinstructies
EIGENSCHAPPEN
- goede kleur- en lichtechtheid van 5-7
- gemaakt van gerecyclede materialen
- bijzonder onderhoudsvriendelijk
- waterafstotend en slijtvast
- snel drogend en ademend
ONDERHOUDSTIPS
- wasbaar op 40 graden Celsius met gangbaar wasmiddel, als de hoes afneembaar is
- lichte vlekken verwijderen met een doek en water
- vlekken deppen in plaats van wrijven, omdat ze anders dieper in de stof trekken
- de stof verdraagt geen extreme hitte, daarom is hij niet geschikt voor de droger of om te strijken
OPSLAG
- wij raden aan de kussens droog op te bergen, bijv. in een kussenbox
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de