Atria stoelkuipkussen | lage rugleuning 96 cm
€ 37,95*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Productnummer:
N41993
Atria stoelkuipkussen | lage rugleuning 96 cm blauw | 96 cm
Optimaal comfort | Met een afmeting van 96 x 46 cm en een kussendikte van 3 cm geeft de ATRIA stoelbekleding je dining tuinstoel extra vulling en zorgt voor optimaal zitcomfort in je tuin.
Volledig gevuld | De oplegmatras beschikt over een robuuste schuimkern en is versterkt met vlies, wat zorgt voor langdurige vormstabiliteit en je een behaaglijk warm gevoel geeft.
Hoogwaardige bekleding | De bekleding van 100% gerecycled polyester is niet alleen duurzaam, maar overtuigt ook met zijn mooie structuur en haptiek.
Goede grip | De verstelbare bevestigingsbanden aan de rugleuning en in de knik kunnen flexibel worden aangepast en zorgen voor de perfecte grip op je fauteuil.
Gemaakt in Europa | Onze opzetstukken worden in Europa vervaardigd. Zo vermijden we lange transportwegen, belasten we het milieu minder en garanderen we een hoge kwaliteit.
Productnummer: N41993 | EAN: 4055938484251
| Afneembare hoes: | nee |
|---|---|
| Afneembare hoes wasbaar: | Handwas |
| Bulkdichtheid van referentiemateriaal: | 185 g/m² |
| Constructie: | gemonteerd |
| Referentiekleur: | blauw |
| Referentiemateriaal: | Polyester |
| Textieletikettering: | Referentiemateriaal: 100% polyester |
|---|---|
| Vulmateriaal: | met vlies ommanteld schuimrubber |
Afmetingen
| Afmetingen (LxBxH): | 96x46x3 cm |
|---|---|
| Breedte: | 460 mm |
| Gewicht: | 0,800 kg |
| Hoogte: | 30 mm |
| Lengte: | 960 mm |
Onderhoudsinstructies
EIGENSCHAPPEN
- goede kleur- en lichtechtheid van 5-7
- gemaakt van gerecyclede materialen
- bijzonder onderhoudsvriendelijk
- waterafstotend en slijtvast
- snel drogend en ademend
ONDERHOUDSTIPS
- wasbaar op 40 graden Celsius met gangbaar wasmiddel, als de hoes afneembaar is
- lichte vlekken verwijderen met een doek en water
- vlekken deppen in plaats van wrijven, omdat ze anders dieper in de stof terechtkomen
- de stof verdraagt geen extreme hitte, daarom is hij niet geschikt voor de droger of om te strijken
OPSLAG
- wij raden aan de kussens droog op te bergen, bijvoorbeeld in een kussenbox
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de