Bristol bloempot
€ 69,99*
Direct beschikbaar, levertijd: 2-5 Tage
Bristol bloempot steen-grijs | Ø 60 x 46 cm
| Constructie: | gemonteerd |
|---|---|
| Materiaal: | van polyethyleen in terracotta |
| Productkleur: | terracotta |
| Type: | Plantenbak |
Afmetingen
| Breedte: | 600 mm |
|---|---|
| Gewicht: | 2.900 kg |
| Hoogte: | 460 mm |
| Lengte: | 600 mm |
Fabrikantinformatie
Brand: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de