Bristol plantenbak
€ 17,99*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Productnummer:
M08679
Bristol plantenbak steen-grijs | Ø 30 x 23 cm
Groen thuis | Met deze plantenbak verander je je terras, je balkon of serre in een groene oase.
Duurzaam materiaal | Polyethyleen maakt de plantenbak weerbestendig, duurzaam en is daarbij zeer licht. Zo is de bak zowel geschikt voor binnen als buiten.
Stijlvolle steenlook | De fijne steenlook laat de kleur van de bloempot goed tot zijn recht komen en zorgt voor een aangenaam natuurlijk gevoel.
Extra gaten | Als je de plantenschaal buiten of met een extra schotel gebruikt, kun je zelf waterafvoergaten in de bodem boren om stilstaand water te voorkomen.
Gemaakt in Europa | Zo vermijden we lange transportroutes, belasten we het milieu minder en garanderen we een hoge kwaliteit.
Productnummer: M08679 | EAN: 4055938896450
| Constructie: | gemonteerd |
|---|---|
| Materiaal: | van polyethyleen in grijs |
| Productkleur: | grijs |
| Type: | Plantenbak |
Afmetingen
| Breedte: | 300 mm |
|---|---|
| Gewicht: | 0,650 kg |
| Hoogte: | 230 mm |
| Lengte: | 300 mm |
Fabrikantinformatie
Brand: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de