COMFORT fauteuilkussen | antraciet | 120 cm
Nieuw
€ 29,95*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Productnummer:
U24441
COMFORT fauteuilkussen | antraciet | 120 cm antraciet | 120 cm
Optimaal zitcomfort | Het COMFORT stoelkussen zorgt voor optimaal comfort op jouw hoge rugstoel, ook bij langdurig zitten.
Ademende hoes | De ademende en slijtvaste hoes van katoen en polyester (170 g/m²) in antraciet is met de hand wasbaar en onderhoudsvriendelijk.
Vormvaste schuimkern | De robuuste en vormvaste schuimkern zorgt voor langdurige demping en een comfortabele zithouding.
Antislip bevestiging | Dankzij strikbanden zit het kussentje stevig antislip vast en blijft het altijd op zijn plaats.
Gemaakt in Europa | Kortere transportafstanden verminderen de belasting van het milieu en waarborgen de naleving van hoge kwaliteitsnormen.
Productnummer: U24441 | EAN: 4055938529846
| Afneembare hoes: | nee |
|---|---|
| Afneembare hoes wasbaar: | Handwas |
| Bulkdichtheid van referentiemateriaal: | 170 g/m² |
| Constructie: | gemonteerd |
| Referentiekleur: | antraciet |
| Referentiemateriaal: | Katoen/polyester |
| Textieletikettering: | Referentiemateriaal: 70% katoen / 30% polyester |
|---|
Afmetingen
| Afmetingen (LxBxH): | 120x48x7 cm |
|---|---|
| Breedte: | 480 mm |
| Hoogte: | 70 mm |
| Lengte: | 1200 mm |
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de