Corido/Taranto Classic fauteuilkussen
€ 39,95*
Adviesprijs € 59,96*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Productnummer:
T88589
Corido/Taranto Classic fauteuilkussen zilver
Optimaal zitcomfort | Het CORIDO/TARANTO CLASSIC kussen biedt optimaal zitcomfort voor jouw hoge rugleuningstoel en zorgt voor een aangename zithouding.
Kleurvast en onderhoudsvriendelijk | De kleurvaste en sneldrogende hoes van 100% polyester is met de hand wasbaar en blijft ook na veelvuldig gebruik stralend zilver.
Vormvast en verwarmend | De vormvaste schuimkern met verwarmend vlies zorgt voor een comfortabele zithouding en houdt je ook op koele avonden warm.
Stijlvolle uitstraling | De stiksels van het stoelkussen geven het een bijzonder hoge vormvastheid en een stijlvolle uitstraling.
Gemaakt in Europa | Door kortere transportroutes wordt de milieubelasting verminderd en wordt de naleving van hoge kwaliteitsnormen gewaarborgd.
Productnummer: T88589 | EAN: 4055938524667
| Afneembare hoes: | nee |
|---|---|
| Afneembare hoes wasbaar: | Handwas |
| Bulkdichtheid van referentiemateriaal: | 185 g/m² |
| Referentiekleur: | zilver |
| Referentiemateriaal: | Polyester |
| Textieletikettering: | Referentiemateriaal: 100% polyester |
Afmetingen
| Afmetingen (LxBxH): | 120x50x6 cm |
|---|---|
| Breedte: | 500 mm |
| Hoogte: | 60 mm |
| Lengte: | 1200 mm |
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de