FAGUS N+ zweefparasol | 300x300 cm | vierkant
€ 499,00*
Direct beschikbaar, levertijd: 2-5 Tage
Productnummer:
S08123
FAGUS N+ zweefparasol | 300x300 cm | vierkant antraciet
Meer bewegingsvrijheid | Dankzij de zijmast bieden zweefparasols bijzonder veel bewegingsvrijheid, zodat de schaduw je kan volgen naar waar je hem op dat moment nodig hebt.
Robuust frame | De parasolmast van gepoedercoat aluminium is bijzonder licht en in combinatie met stangen van staal krijgt de parasol extra stabiliteit.
Rondom beschermd | Het N+ systeem staat voor een comfortabele verstelbaarheid van de zweefparasols. Naast de rotatie over 360° onderscheiden de zweefparasols zich met de N+ functie door een extra functie. Met behulp van een borgschroef kun je de parasol ook naar beide kanten zwenken. Speel met de schaduwval op je terras zonder de parasolvoet te hoeven verplaatsen.
Passende bescherming | De polyester bekleding is voorzien van UV-bescherming met UPF 50+ (getest volgens AS/NZS 4399:1996) en heeft een waterafstotende PA-coating. Zo beschermt de parasol je optimaal tegen de zon en tegen regen.
Moderne vorm | De rechthoekige vorm biedt royale schaduw en benadrukt de strakke vormtaal van veel moderne tuinmeubelen en terrassen.
Productnummer: S08123 | EAN: 4055938512336
| Aantal stangen: | 8 stuks |
|---|---|
| Afneembare hoes wasbaar: | Handwas |
| Constructie: | gedeeltelijk gedemonteerd |
| Dakbedekking: | Polyester |
| Dak kleur: | olijf |
| Dakmateriaal dichtheid: | 180 g/m² |
| Formulieringen: | vierkant |
|---|---|
| Framekleur: | antraciet |
| Frame materiaal: | Aluminium |
| Knikinrichting: | ja |
| Minimumgewicht voor standaard: | 90 kg |
| Onderbouwuitvoering: | vierkant |
| Rekbehandeling: | gepoedercoat |
| Strekmateriaal: | Staal |
| Textieletikettering: | Dakmateriaal: 100% polyester |
| Zonbeschermingsfactor (AS/NZS): | UPF 50+ AS/NZS |
| waterafstotend: | ja |
Afmetingen
| Breedte: | 2960 mm |
|---|---|
| Hoogte: | 2630 mm |
| Lengte: | 2960 mm |
| Stang-Ø resp. B x D: | 14x24 mm |
| Stang-Ø resp. B x D: | 53x77 mm |
Onderhoudsinstructies
EIGENSCHAPPEN
- hogere stofklasse leidt tot een hogere lichtechtheid en langere zonnige dagen
ONDERHOUDSTIPS
- afneembare hoezen, zodat deze eenvoudiger behandeld en gereinigd kunnen worden
- vlekken moeten zo snel mogelijk behandeld worden, zodat er geen blijvende vlekken ontstaan
- natte parasolhoes bij voorkeur open laten drogen, zodat er geen schimmelvlekken ontstaan
- hoezen impregneren om duurzaamheid te garanderen
- lakschade kan heel eenvoudig met behulp van lakstiften worden bijgewerkt
- scharnieren en bewegende delen af en toe met olie behandelen
OPSLAG
- wij raden aan de parasols bij niet-gebruik en in de winter af te dekken met een passende beschermhoes
- laat de parasol bij regen en onweer niet open staan
- bij aanhoudende regen en in de winter verwijder de parasol uit de huls en berg deze droog op
Downloads
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de