Bristol plantenbak
€ 49,99*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Bristol plantenbak taupe | Ø 50 x 38 cm
| Constructie: | gemonteerd |
|---|---|
| Materiaal: | van polyethyleen in taupe |
| Productkleur: | taupe |
| Type: | Plantenbak |
Afmetingen
| Breedte: | 500 mm |
|---|---|
| Gewicht: | 2.000 kg |
| Hoogte: | 384 mm |
| Lengte: | 500 mm |
Fabrikantinformatie
Brand: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de