Palma bloempot
€ 3,99*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Productnummer:
P39287
Palma bloempot curry | 15 x 15 x 17 cm
Esthetiek en functionaliteit | Deze bloempot combineert eenvoudige elegantie met voordelige materiaaleigenschappen en functies.
Flexibel inzetbaar | De bloempot van polypropyleen is licht en toch robuust, waardoor hij zowel geschikt is voor binnen- als buitengebruik.
Voor elk weertype uitgerust | Of het nu vriest of de zon schijnt: je bloempot is optimaal weerbestendig.
Praktische planteninzet | De zwarte planteninzet voorkomt stilstaand water en voorkomt daarmee wortelrot van je planten.
Gemaakt in Europa | Zo vermijden we lange transportafstanden, belasten we het milieu minder en garanderen we een hoge kwaliteit.
De ECO plantenbak van 100% gerecycled kunststof valt op door zijn moderne en stijlvolle uitstraling. Deze plantenbak, verkrijgbaar in zes moderne kleuren, is een perfecte aanvulling voor je binnen- en buitenruimte. Bovendien is de plantenbak Palma weerbestendig en UV-bestendig.
Productnummer: P39287 | EAN: 4055938501545
| Constructie: | gemonteerd |
|---|---|
| Materiaal: | van polypropyleen in geel |
| Productkleur: | geel |
| Type: | Plantenbak |
Afmetingen
| Breedte: | 145 mm |
|---|---|
| Gewicht: | 0,155 kg |
| Hoogte: | 172 mm |
| Lengte: | 145 mm |
Fabrikantinformatie
Brand: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de