Palma bloempot
€ 3,99*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Productnummer:
P39294
Palma bloempot groen | 15 x 15 x 17 cm
Esthetiek en functionaliteit | Deze bloempot combineert eenvoudige elegantie met gunstige materiaaleigenschappen en functies.
Materiaal-mix | Jouw bloempot van tot wel 40% houtvezels is licht en toch robuust, waardoor hij zowel voor binnen als voor buiten geschikt is.
Voor elk weertype uitgerust | Of het nu vriest of de zon schijnt: je bloempot is optimaal weerbestendig.
Praktische plantinzet | De zwarte plantinzet voorkomt wateroverlast en voorkomt daarmee wortelrot bij je planten.
Gemaakt in Europa | Zo vermijden we lange transportroutes, belasten we het milieu minder en garanderen we een hoge kwaliteit.
De ECO plantenbak Palma bestaat uit een materiaalmix van kunststof en tot 40% houtvezelaandeel. Dit duurzame design geeft elke plantenbak uit de ECO-serie een natuurlijke en unieke touch. De plantenbak is verkrijgbaar in zes moderne kleuren en is daarmee een blikvanger voor binnen en buiten.
Productnummer: P39294 | EAN: 4055938501613
| Constructie: | gemonteerd |
|---|---|
| Materiaal: | van polypropyleen/houtvezels in groen |
| Productkleur: | groen |
| Type: | Plantenbak |
Afmetingen
| Breedte: | 145 mm |
|---|---|
| Gewicht: | 0,163 kg |
| Hoogte: | 172 mm |
| Lengte: | 145 mm |
Fabrikantinformatie
Brand: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de