COLORFUL Stoelkussen | vetiver | 100 cm
Nieuw
€ 59,96*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Productnummer:
V91325
COLORFUL Stoelkussen | vetiver | 100 cm vetiver | 100 cm
Optimaal zitcomfort | Het COLORFUL stoelkussen in vetiver zorgt voor optimaal zitcomfort op je lage rugleuningstoel en past perfect.
Duurzaam en kleurvast | De hoes van polypropyleen met 380 g/m² is bijzonder scheurvast en kleurvast, zodat hij ook na veelvuldig gebruik stralend mooi blijft.
Vormvast en verwarmend | De vormvaste schuimkern met verwarmende vlies zorgt voor een aangename zithouding en houdt je ook op koele avonden warm.
Praktisch onderhoud | De afneembare en machinewasbare hoes maakt het schoonmaken bijzonder eenvoudig en houdt je stoelkuipkussen altijd fris.
Gemaakt in Europa | Dankzij kortere transportafstanden wordt de milieubelasting verminderd en wordt de naleving van hoge kwaliteitsnormen gewaarborgd.
Productnummer: V91325 | EAN: 4055938548946
| Afneembare hoes: | ja |
|---|---|
| Afneembare hoes wasbaar: | Machinewas |
| Bulkdichtheid van referentiemateriaal: | 380 g/m² |
| Referentiekleur: | vetiver |
| Referentiemateriaal: | Polypropyleen |
| Textieletikettering: | Materiaal: 100% polypropyleen |
| Vulmateriaal 1 DE: | Vlies |
|---|
Afmetingen
| Afmetingen (LxBxH): | 103x48x3 cm |
|---|---|
| Breedte: | 480 mm |
| Gewicht: | 0,500 kg |
| Hoogte: | 30 mm |
| Lengte: | 1030 mm |
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de