COLORFUL stoelpolster | greige | 123 cm
Nieuw
€ 69,95*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Productnummer:
V91316
COLORFUL stoelpolster | greige | 123 cm greige | 123 cm
Optimaal zitcomfort | Het COLORFUL stoelkussen zorgt met zijn vormvaste schuimkern en verwarmende vlies voor een aangename zithouding, die je ook op koele avonden warm houdt.
Duurzaam en kleurvast | De bekleding van polypropyleen biedt een hoge scheurvastheid en kleurbestendigheid en blijft daardoor ook op lange termijn stabiel en kleurvast.
Praktisch onderhoud | Dankzij de afneembare en machinewasbare hoes met ritssluiting blijft jouw stoelkussen altijd fris en schoon.
Made in Europe | Door kortere transportafstanden wordt de milieubelasting verminderd en wordt de naleving van hoge kwaliteitsnormen gewaarborgd.
Moderne kleurstelling | De kleur greige geeft jouw stoelzitting een tijdloze uitstraling die perfect past in elke woon- of tuinsfeer.
Productnummer: V91316 | EAN: 4055938548809
| Afneembare hoes: | ja |
|---|---|
| Afneembare hoes wasbaar: | Machinewas |
| Bulkdichtheid van referentiemateriaal: | 380 g/m² |
| Referentiekleur: | greige |
| Referentiemateriaal: | Polypropyleen |
| Textieletikettering: | Materiaal: 100% polypropyleen |
Afmetingen
| Afmetingen (LxBxH): | 123x48x6 cm |
|---|---|
| Breedte: | 480 mm |
| Gewicht: | 1.100 kg |
| Hoogte: | 60 mm |
| Lengte: | 1230 mm |
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de