Square / Lane zitkussen | 43 x 44 cm
Exclusief
Nieuw
€ 17,00*
Adviesprijs € 19,95*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Productnummer:
S29633
Square / Lane zitkussen | 43 x 44 cm antraciet
Optimaal comfort | Met een afmeting van 43 x 44 cm en een kussendikte van 1,5 cm geeft het zitkussen je tuinstoel extra vulling en zorgt het voor optimaal zitcomfort in je tuin.
Rijkelijk gevuld | De overlay heeft een vulling van schuim, wat zorgt voor langdurige vormvastheid en je een behaaglijk warm gevoel geeft.
Hoogwaardige stof | De bekleding van 100% polypropyleen overtuigt met zijn mooie structuur en textuur.
Bijzonder geschikt voor buiten | De zitkussens zijn waterdicht en waterafstotend en daardoor zeer geschikt voor gebruik buitenshuis.
Gemaakt in Europa | Onze oplages worden in Europa geproduceerd. Zo vermijden we lange transportroutes, belasten we het milieu minder en garanderen we een hoge kwaliteit.
Productnummer: S29633 | EAN: 4055938514552
| Bulkdichtheid van referentiemateriaal: | 230 g/m² |
|---|---|
| Referentiekleur: | antraciet |
| Referentiemateriaal: | Polypropyleen/Polyurethaan |
| Textieletikettering: | Bekledingsmateriaal: 83% polypropyleen / 17% polyurethaan |
Afmetingen
| Afmetingen (LxBxH): | 43x44x1,5 cm |
|---|---|
| Breedte: | 440 mm |
| Hoogte: | 15 mm |
| Lengte: | 430 mm |
Onderhoudsinstructies
EIGENSCHAPPEN
- licht, huidvriendelijk en geurloos
- goede kleurechtheid en UV-bestendigheid
- waterafstotend
- snel drogend en ademend
ONDERHOUDSTIPS
- wasbaar op 40 graden Celsius met een gangbaar wasmiddel, als de hoes afneembaar is
- lichte vlekken verwijderen met een doek en water
- vlekken deppen in plaats van wrijven, omdat ze anders dieper in de stof kunnen dringen
- de stof verdraagt geen extreme hitte, daarom is hij niet geschikt voor de droger of om te strijken
OPSLAG
- wij raden aan de kussens droog op te bergen, bijv. in een kussenbox
- afhankelijk van de vulling kunnen de kussens ook buiten blijven
- kleinere regenbuien zijn geen probleem
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de