Comfort fauteuilkussen | 110 cm
€ 29,95*
Binnenkort weer beschikbaar
Productnummer:
U24442
Comfort fauteuilkussen | 110 cm antraciet | 110 cm
Optimaal comfort | Met een afmeting van 110 x 48 cm en een kussendikte van 7 cm geeft het zitkussen COMFORT je middenstoel een extra vulling en zorgt het voor optimaal zitcomfort in je tuin.
Goed gevuld | De matrasoplegger beschikt over een robuuste schuimkern en is verstevigd met vlies, wat zorgt voor langdurige vormstabiliteit en je een behaaglijk warm gevoel geeft.
Hoogwaardige hoes | De hoes is gemaakt van een mix van 70% katoen en 30% polyester en combineert de voordelen van beide materialen. Deze hoes is ademend en luchtdoorlatend en kenmerkt zich door een hoge slijtvastheid.
Goede grip | Strikbanden houden het kussen op zijn plaats en voorkomen dat het op de bank verschuift.
Made in Europe | Onze hoezen worden in Europa geproduceerd. Zo vermijden we lange transportafstanden, belasten we het milieu minder en garanderen we een hoge kwaliteit.
De Comfort stoelopleg zorgt met een lengte van 110 cm voor optimaal zitcomfort. De materiaalmix van 70% katoen en 30% polyester overtuigt door duurzaamheid en onderhoudsgemak. Het tijdloze antraciet past zowel bij klassieke als moderne tuinmeubelen. Of je nu leest, geniet van een kop koffie of een gezellig gesprek voert – de Comfort stoelopleg maakt je zitplek nog uitnodigender.
Productnummer: U24442 | EAN: 4055938529853
| Afneembare hoes: | nee |
|---|---|
| Afneembare hoes wasbaar: | Handwas |
| Bulkdichtheid van referentiemateriaal: | 170 g/m² |
| Referentiekleur: | antraciet |
| Referentiemateriaal: | Katoen/polyester |
| Textieletikettering: | Referentiemateriaal: 70% katoen / 30% polyester |
Afmetingen
| Afmetingen (LxBxH): | 110x48x7 cm |
|---|---|
| Breedte: | 480 mm |
| Hoogte: | 70 mm |
| Lengte: | 1100 mm |
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de