Corido/Taranto krukzitting
€ 32,95*
Adviesprijs € 34,94*
Binnenkort weer beschikbaar
Productnummer:
T88600
Corido/Taranto krukzitting taupe
Optimaal zitcomfort | De CORIDO/TARANTO krukbekleding biedt je optimaal zitcomfort dankzij een vormvaste schuimkern met verwarmend vlies, die ook op koele avonden aangenaam blijft.
Kleurvast en onderhoudsvriendelijk | De kleurvaste en sneldrogende hoes van 100% polyester is afneembaar en machinewasbaar, zodat je hem eenvoudig kunt reinigen.
Stikselwerk voor stijl en stabiliteit | Het stikselwerk van het kussen voor de kruk zorgt niet alleen voor een bijzonder hoge vormvastheid, maar geeft het ook een stijlvolle uitstraling.
Afmetingen en kleur | Met de afmetingen 50 x 43 x 6 cm en de kleur taupe is het kussen voor de kruk ideaal voor verschillende krukmodellen en past het harmonieus in de buitenruimte.
Gemaakt in Europa | Door kortere transportroutes wordt de milieu-impact verminderd en wordt de naleving van hoge kwaliteitsnormen gewaarborgd.
Productnummer: T88600 | EAN: 4055938524766
| Afneembare hoes: | ja |
|---|---|
| Afneembare hoes wasbaar: | Machinewas |
| Bulkdichtheid van referentiemateriaal: | 185 g/m² |
| Referentiekleur: | taupe |
| Referentiemateriaal: | Polyester |
| Textieletikettering: | Referentiemateriaal: 100% polyester |
Afmetingen
| Afmetingen (LxBxH): | 50x43x6 cm |
|---|---|
| Breedte: | 430 mm |
| Hoogte: | 60 mm |
| Lengte: | 500 mm |
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de