Corido/Taranto Plus krukoplage
€ 44,95*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Productnummer:
T88606
Corido/Taranto Plus krukoplage blauw
Optimaal zitcomfort | Het CORIDO/TARANTO PLUS krukhoes zorgt voor aangenaam zitcomfort en maakt je kruk nog comfortabeler.
Praktische verzorging | De afneembare en machinewasbare hoes van 100% polyester in lichtblauw is kleurvast, sneldrogend en eenvoudig te reinigen.
Vormvast en verwarmend | De vormvaste schuimkern met verwarmende fleece zorgt voor een comfortabele zithouding en houdt je ook op koele avonden warm.
Stijlvolle uitstraling | De stiksels geven het kussen voor de kruk niet alleen een bijzonder hoge vormvastheid, maar ook een aantrekkelijk design.
Gemaakt in Europa | Door kortere transportafstanden wordt de belasting voor het milieu verminderd en wordt de naleving van hoge kwaliteitsnormen gewaarborgd.
Productnummer: T88606 | EAN: 4055938524827
| Afneembare hoes: | ja |
|---|---|
| Afneembare hoes wasbaar: | Machinewas |
| Bulkdichtheid van referentiemateriaal: | 275 g/m² |
| Referentiekleur: | lichtblauw |
| Referentiemateriaal: | Polyester |
| Textieletikettering: | Referentiemateriaal: 100% polyester |
Afmetingen
| Afmetingen (LxBxH): | 50x43x6 cm |
|---|---|
| Breedte: | 430 mm |
| Hoogte: | 60 mm |
| Lengte: | 500 mm |
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de