Corido/Taranto Plus fauteuilkussen
€ 49,95*
Adviesprijs € 69,95*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Productnummer:
T88590
Corido/Taranto Plus fauteuilkussen taupe
Optimaal zitcomfort | Het CORIDO/TARANTO PLUS stoelkussen biedt je optimaal zitcomfort voor je hoge rugleuningstoel en zorgt voor een aangename zithouding.
Kleurvast en onderhoudsvriendelijk | De kleurvaste en sneldrogende polyesterhoes in taupe is met de hand wasbaar en behoudt ook na veelvuldig gebruik zijn kleur en vorm.
Vormvast en verwarmend | De vormvaste schuimkern met verwarmende vlies zorgt voor een aangename zitpositie en houdt je ook op koele avonden warm.
Stijlvolle uitstraling | De stiksels van het kussen voor de fauteuil geven het een bijzonder hoge vormvastheid en een stijlvolle uitstraling.
Gemaakt in Europa | Dankzij kortere transportafstanden wordt de milieubelasting verminderd en wordt de naleving van hoge kwaliteitsnormen gewaarborgd.
Productnummer: T88590 | EAN: 4055938524674
| Afneembare hoes: | nee |
|---|---|
| Afneembare hoes wasbaar: | Handwas |
| Bulkdichtheid van referentiemateriaal: | 275 g/m² |
| Referentiekleur: | taupe |
| Referentiemateriaal: | Polyester |
| Textieletikettering: | Referentiemateriaal: 100% polyester |
Afmetingen
| Afmetingen (LxBxH): | 120x50x6 cm |
|---|---|
| Breedte: | 500 mm |
| Hoogte: | 60 mm |
| Lengte: | 1200 mm |
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de