Corido/Taranto Plus hocker-kussen
Exclusief
Nieuw
€ 44,95*
Beschikbaar vanaf 17.03.2027, levertijd 1-3 Tage
Productnummer:
T88603
Corido/Taranto Plus hocker-kussen taupe
Optimaal zitcomfort | De CORIDO/TARANTO PLUS krukbekleding biedt hoog comfort en ondersteunt een aangename zithouding.
Kleurvast en onderhoudsvriendelijk | De kleurvaste en sneldrogende hoes van 100% polyester is machinewasbaar en kan eenvoudig worden verwijderd.
Vormvast en verwarmend | De vormvaste schuimkern met verwarmende fleece zorgt voor een aangename zithouding en houdt je ook op koele avonden warm.
Stijlvolle uitstraling | De doorgestikte afwerking van het hockerkussen geeft het niet alleen een bijzonder hoge vormvastheid, maar ook een stijlvolle uitstraling.
Gemaakt in Europa | Door kortere transportafstanden wordt de milieubelasting verminderd en wordt de naleving van hoge kwaliteitsnormen gewaarborgd.
Productnummer: T88603 | EAN: 4055938524797
| Afneembare hoes: | ja |
|---|---|
| Afneembare hoes wasbaar: | Machinewas |
| Bulkdichtheid van referentiemateriaal: | 275 g/m² |
| Referentiekleur: | taupe |
| Referentiemateriaal: | Polyester |
| Textieletikettering: | Referentiemateriaal: 100% polyester |
Afmetingen
| Afmetingen (LxBxH): | 50x43x6 cm |
|---|---|
| Breedte: | 430 mm |
| Hoogte: | 60 mm |
| Lengte: | 500 mm |
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de