Isa middelstokparasol | 200x300 cm | rechthoekig
€ 99,95*
Direct beschikbaar, levertijd: 2-5 Tage
Productnummer:
M32095
Isa middelstokparasol | 200x300 cm | rechthoekig stone | 200x300 cm
Flexibel inzetbaar | Parasols met een middenmast zijn dankzij hun centraal geplaatste mast praktisch in gebruik en bieden rondom schaduw. Met deze parasol blijf je flexibel.
Robuust frame | Het parasolframe van gepoedercoat aluminium blijft roestvrij en wordt aangevuld met stalen baleinen die de parasol extra stabiliteit geven. Met een totaalgewicht van 5,4 kg is de parasol desondanks gemakkelijk te verplaatsen.
In een handomdraai geopend | Het draaimechanisme werkt soepel en maakt het mogelijk om de parasol zonder veel kracht te openen en weer te sluiten.
Veilige schaduwplek | Het parasoldoek van 100% polyester is niet alleen licht en kleurintensief, maar biedt met een uitstekende UV-bescherming van klasse UPF 50+ (getest volgens AS/NZS 4399:1996) vooral een veilige plek in de tuin.
Moderne vorm | De rechthoekige vorm biedt royale schaduw en benadrukt de strakke vormtaal van veel moderne tuinmeubelen en terrassen.
De ISA middenstokparasol staat voor eenvoudige elegantie. Met het onderhoudsvriendelijke aluminium frame en ribben van staal in antraciet vormt de ISA middenstokparasol een stabiele en compacte verschijning. In combinatie met zijn eenvoudige bediening is hij de perfecte keuze voor vrijwel alle situaties in de buitenlucht.
Productnummer: M32095 | EAN: 4055938451246
| Aantal stangen: | 6 stuks |
|---|---|
| Constructie: | gedeeltelijk gedemonteerd |
| Dakbedekking: | Polyester |
| Dak kleur: | stone |
| Dakmateriaal dichtheid: | 180 g/m² |
| Framekleur: | mat antraciet |
| Frame materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Knikinrichting: | ja |
| Minimumgewicht voor standaard: | 40 kg |
| Onderbouwuitvoering: | rond tweedelig |
| Rekbehandeling: | gepoedercoat |
| Strekmateriaal: | Staal |
| Textieletikettering: | Dakmateriaal: 100% polyester |
| Zonbeschermingsfactor (AS/NZS): | UPF 50+ AS/NZS |
| waterafstotend: | nee |
Afmetingen
| Breedte: | 3000 mm |
|---|---|
| Gewicht: | 5.800 kg |
| Hoogte: | 2550 mm |
| Lengte: | 2000 mm |
| Stang-Ø resp. B x D: | 12x18 mm |
| Stang-Ø resp. B x D: | 48/48 mm |
| Vrije hoogte: | 2050 mm |
Onderhoudsinstructies
EIGENSCHAPPEN
- hogere stofklasse leidt tot een hogere lichtechtheid en langere zonnige dagen
ONDERHOUDSTIPS
- afneembare hoezen, zodat deze eenvoudiger behandeld en gereinigd kunnen worden
- vlekken moeten zo snel mogelijk behandeld worden, zodat er geen blijvende vlekken ontstaan
- natte parasolhoes bij voorkeur open laten drogen, zodat er geen schimmelvlekken ontstaan
- hoezen impregneren om duurzaamheid te garanderen
- lakschade kan heel eenvoudig met behulp van lakstiften bijgewerkt worden
- scharnieren en bewegende delen af en toe met olie behandelen
OPSLAG
- wij raden aan om de parasols bij niet-gebruik en in de winter af te dekken met een passende beschermhoes
- laat de parasol bij regen en onweer niet open staan
- bij aanhoudende regen en in de winter: verwijder de parasol uit de huls en berg deze droog op
Downloads
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de