Aster stoelkussen | lage rugleuning 100 cm
Exclusief
Nieuw
€ 64,95*
Beschikbaar vanaf 17.03.2027, levertijd 1-3 Tage
Productnummer:
L53510
Aster stoelkussen | lage rugleuning 100 cm antraciet | 100 cm
Optimaal comfort | Met een afmeting van 100 x 48 cm en een kussendikte van 6 cm geeft het stoelkussen ASTER je lage rugleuningstoel extra vulling en zorgt het voor optimaal zitcomfort in je tuin.
Goed gevuld | De topper beschikt over een stevige schuimkern en is versterkt met vlies, wat zorgt voor langdurige vormstabiliteit en je een behaaglijk warm gevoel geeft.
Hoogwaardige bekleding | De bekleding van 100% gerecycled polyester is niet alleen duurzaam, maar overtuigt ook met zijn mooie structuur en uitstraling.
Goede grip | De verstelbare bevestigingsbanden aan de rugleuning en in de knik kunnen flexibel worden aangepast en zorgen voor de perfecte grip op je tuinstoel.
Gemaakt in Europa | Onze covers worden in Europa vervaardigd. Zo vermijden we lange transportafstanden, belasten we het milieu minder en garanderen we een hoge kwaliteit.
Onze ASTER-serie is eenvoudig en elegant; dit formaat is geschikt voor elke tuinstoel. Het subtiele visgraatpatroon geeft de stof een mooie structuur en uitstraling. Het kussen is voorzien van een ritssluiting, waardoor de hoes eenvoudig te verwijderen is. Het vulmateriaal aan de binnenkant is voorzien van een extra hoes. Moderne materialen en veredelingstechnieken maken het mogelijk om mooie stoffen voor onze hoezen te vervaardigen die comfortabel en toch weerbestendig zijn. De polyesterhoezen van de ASTER-serie worden voor 100% uit gerecyclede materialen geproduceerd. Het polyester voelt zeer aangenaam aan en heeft een lichtechtheid van klasse 6.
Productnummer: L53510 | EAN: 4055938417440
| Afneembare hoes: | ja |
|---|---|
| Afneembare hoes wasbaar: | Machinewas |
| Bulkdichtheid van referentiemateriaal: | 275 g/m² |
| Constructie: | gemonteerd |
| Referentiekleur: | antraciet |
| Referentiemateriaal: | Polyester |
| Textieletikettering: | Referentiemateriaal: 100% polyester |
|---|---|
| Vulmateriaal: | met vlies ommanteld schuimrubber |
Afmetingen
| Afmetingen (LxBxH): | 100x48x6 cm |
|---|---|
| Breedte: | 480 mm |
| Gewicht: | 0,900 kg |
| Hoogte: | 60 mm |
| Lengte: | 1000 mm |
Onderhoudsinstructies
EIGENSCHAPPEN
- goede kleur- en lichtechtheid van 5-7
- bijzonder onderhoudsvriendelijk
- waterafstotend en slijtvast
- snel drogend en ademend
ONDERHOUDSTIPS
- met de hand wasbaar met fijnwasmiddel
- impregnering beschermt tegen het binnendringen van vloeistoffen en vuil
- in de schaduw en in de frisse lucht laten drogen
- niet bleken of chemisch reinigen
OPSLAG
- wij raden aan de kussens droog op te bergen, bijv. in een kussenbox
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de