Cilindro bloempot
€ 7,22*
Adviesprijs € 8,49*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Productnummer:
N43530
Cilindro bloempot zwart | Ø 40x26 cm
Groen thuis | Met deze plantenbak tover je je terras, je balkon of wintertuin om tot een groene oase.
Duurzaam materiaal | Gemaakt van hoogwaardig polypropyleen is deze plantenbak bijzonder weerbestendig en robuust. De kleur is goed UV-bestendig en blijft lang stralend.
Onderhoudsvriendelijk | Deze bloempot kan eenvoudig worden afgeveegd en gereinigd en behoudt zo op de lange termijn zijn mooie uitstraling.
Geen wateroverlast | Afwateringsgaten zorgen ervoor dat overtollig gietwater kan weglopen en dat je planten beschermd zijn tegen wateroverlast.
Gemaakt in Europa | Zo vermijden we lange transportroutes, belasten we het milieu minder en garanderen we een hoge kwaliteit.
De SIENA GARDEN ECO Cilindro plantenbakken overtuigen door hun eenvoudige, donkere design en passen daardoor perfect in elke tuin. Onze duurzame plantenbak is gemaakt van 100% gerecycled kunststof en is probleemloos bestand tegen kleine stoten. Met de voorbereide afwateringsgaten heb je een eenvoudig afwateringssysteem voor je planten. Bij elke Cilindro plantenbak hoort een passende onderschotel (niet bij de levering inbegrepen)
Productnummer: N43530 | EAN: 4055938486927
| Kleur: | zwart |
|---|---|
| Materiaal: | gerecycled kunststof |
| Type: | Plantenbak |
Afmetingen
| Afmetingen: | Ø 40 cm x 26 cm |
|---|---|
| Breedte: | 400 mm |
| Gewicht: | 0,640 kg |
| Hoogte: | 260 mm |
| Lengte: | 400 mm |
Fabrikantinformatie
Brand: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de