Ticino bankbekleding | 150 cm
€ 49,94*
Adviesprijs € 49,95*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Productnummer:
U24469
Ticino bankbekleding | 150 cm taupe
Optimaal comfort | Met een afmeting van 150 x 38 cm en een kussendikte van 6 cm past het bankkussen TESSIN optimaal op je TESSIN tuinbank en zorgt het voor comfortabel zitcomfort in je tuin.
Rijkelijk gevuld |De topper heeft een robuuste schuimkern en is versterkt met vlies, wat zorgt voor langdurige vormvastheid en je een behaaglijk warm gevoel geeft.
Hoogwaardige hoes | De hoes is gemaakt van een mix van 70% katoen en 30% polyester en combineert de voordelen van beide materialen. Deze hoes is ademend en luchtdoorlatend en wordt gekenmerkt door een hoge slijtvastheid.
Goede bevestiging | Bindbandjes houden het kussen op zijn plaats en voorkomen dat het op de stoel wegglijdt.
Gemaakt in Europa | Onze oplagen worden in Europa geproduceerd. Zo vermijden we lange transportafstanden, belasten we het milieu minder en garanderen we een hoge kwaliteit.
De Tessin bankkussen in taupe combineert eenvoudige elegantie met hoog comfort. Met een lengte van 150 cm en een aangename vulling wordt elke tuinbank een plek om je prettig te voelen. De materiaalmix van 70% katoen en 30% polyester zorgt voor een robuust en onderhoudsvriendelijk product dat lang mooi blijft. Of je nu leest, geniet van een kop koffie of een gezellig gesprek voert – het Tessin bankkussen maakt je zitplaats nog uitnodigender.
Productnummer: U24469 | EAN: 4055938530125
| Afneembare hoes: | nee |
|---|---|
| Afneembare hoes wasbaar: | Handwas |
| Bulkdichtheid van referentiemateriaal: | 170 g/m² |
| Constructie: | gemonteerd |
| Referentiekleur: | taupe |
| Referentiemateriaal: | Katoen/polyester |
| Textieletikettering: | Referentiemateriaal: 70% katoen / 30% polyester |
|---|---|
| Vulmateriaal: | met vlies ommanteld schuimrubber |
Afmetingen
| Afmetingen (LxBxH): | 150x38x6 cm |
|---|---|
| Breedte: | 380 mm |
| Hoogte: | 60 mm |
| Lengte: | 1500 mm |
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de