Ticino bankkussen | 150 cm
€ 49,94*
Adviesprijs € 49,95*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Productnummer:
U24470
Ticino bankkussen | 150 cm olijf
Optimaal comfort | Met een afmeting van 150 x 38 cm en een kussendikte van 6 cm past het bankkussen TESSIN optimaal op je TESSIN tuinbank en zorgt het voor comfortabel zitcomfort in je tuin.
Volledig gevuld |De topper heeft een robuuste schuimkern en is verstevigd met vlies, wat zorgt voor langdurige vormstabiliteit en je een behaaglijk warm gevoel geeft.
Hoogwaardige hoes | De hoes is gemaakt van een mix van 70% katoen en 30% polyester en combineert de voordelen van beide materialen. Deze hoes is ademend en lucht- en vochtdoorlatend en kenmerkt zich door een hoge slijtvastheid.
Goede houvast | Bindlinten houden het kussen op zijn plaats en voorkomen dat het op de stoel wegglijdt.
Gemaakt in Europa | Onze oplagen worden in Europa vervaardigd. Zo vermijden we lange transportafstanden, belasten we het milieu minder en garanderen we een hoge kwaliteit.
Met een lengte van 150 cm biedt de Tessin bankkussen extra comfort voor je tuinbank. De duurzame materiaalmix van 70% katoen en 30% polyester is onderhoudsvriendelijk en aangenaam zacht. De subtiele olijfkleur past perfect bij een moderne, natuurlijke outdoorstijl. Of je nu leest, van een kop koffie geniet of een gezellig gesprek voert – de Tessin bankkussen maakt je zitplek nog uitnodigender.
Productnummer: U24470 | EAN: 4055938530132
| Afneembare hoes: | nee |
|---|---|
| Afneembare hoes wasbaar: | Handwas |
| Bulkdichtheid van referentiemateriaal: | 170 g/m² |
| Constructie: | gemonteerd |
| Referentiekleur: | olijfgroen |
| Referentiemateriaal: | Katoen/polyester |
| Textieletikettering: | Referentiemateriaal: 70% katoen / 30% polyester |
|---|---|
| Vulmateriaal: | met vlies ommanteld schuimrubber |
Afmetingen
| Afmetingen (LxBxH): | 150x38x6 cm |
|---|---|
| Breedte: | 380 mm |
| Hoogte: | 60 mm |
| Lengte: | 1500 mm |
Herstellerinformationen
Marke: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de