Bristol bloempot
€ 24,49*
Adviesprijs € 24,99*
Direct beschikbaar, levertijd: 1-3 Tage
Productnummer:
M08668
Bristol bloempot antraciet | Ø 35 x 28 cm
Groen thuis | Met deze plantenbak tover je je terras, je balkon of je serre om tot een groene oase.
Duurzaam materiaal | Polyethyleen maakt de plantenbak weerbestendig, duurzaam en bovendien zeer licht. Zo is de bak zowel geschikt voor binnen- als buitengebruik.
Stijlvolle steenlook | De fijne steenlook laat de kleur van de bloempot goed tot zijn recht komen en zorgt voor een aangenaam natuurlijke haptiek.
Extra gaten | Als je de plantenschaal buiten of met een extra onderschotel gebruikt, kun je zelf waterafvoergaten in de bodem boren om stilstaand water te voorkomen.
Made in Europe | Zo vermijden we lange transportafstanden, belasten we het milieu minder en garanderen we een hoge kwaliteit.
Productnummer: M08668 | EAN: 4055938896566
| Constructie: | gemonteerd |
|---|---|
| Materiaal: | van polyethyleen in antraciet |
| Productkleur: | antraciet |
| Type: | Plantenbak |
Afmetingen
| Breedte: | 350 mm |
|---|---|
| Gewicht: | 1.000 kg |
| Hoogte: | 270 mm |
| Lengte: | 350 mm |
Fabrikantinformatie
Brand: SIENA GARDEN
SIENA GARDEN GmbH & Co. KG
Dornierweg 12
48155 Münster
E-Mail: service@sienagarden.de